מי אנחנו

רקע בית עם צמחיה

הכל התחיל בשנת 2002 שחיפשתי צמחיה מלאכותית לעיצוב הגינה הפרטית שלי. החיפושים אחרי הצמחייה המרהיבה ובעלת מראה כל כך טבעי, רענן ופורח, חשפו בפניי עולם שלם של עיצוב דקורטיבי לנוף בעזרת צמחייה מלאכותית.

בעזרת הצמחייה והעציצים המלאכותיים המדהימים הללו אני הופכים את המשרד, בית, בית עסק למקום שופע חיים, מלא בצבעים רעננים, בעל מראה טבעי לחלוטין וזאת ללא השקעה יום יומית ומבלי לבזבז כסף כלל.

מחירי הצמחייה מלאכותית לא גבוהים כלל, אחד היתרונות הוא שההשקעה היא חד פעמית, וכל מה שצריך מכאן ואילך זה לנקות את העציצים כל חצי שנה ואפילו קצת יותר.

יש המון לקוחות בפונים אליי בחששות שהצמחייה לא תרגיש להם טבעי, ולכן אני מציג להם את קטלוג העבודות שלי וכמובן שהם מתרשמים ומבינים שהצמחייה ברמה גבוהה ואיכותית ביותר, נראית בדיוק כמו צמחייה רגילה ברמה שאי אפשר לזהות ברוב המקרים.

מאז הקמת החברה ועד היום, עברנו עשרות אלפי לקוחות מרוצים, 90% מהלקוחות הם לקוחות חוזרים או ממליצים, אנחנו עובדים עם חברות אחזקה גדולות, עם מוסדות ובתי חולים, בתי מלון, בנייני דירות, בתי עסק, חברות גדולות ובתים במגזר הפרטי.

רקע בית עם צמחיה

שירותי יעוץ והכוונה

כיום החברה נותנת שירותי ייעוץ והכוונה בתחום עיצוב הפנים ואדריכלות נוף, הנחת צמחייה מלאכותית, עימוד עצים ועציצים מלאכותיים וזאת כחלק מהשירות של החברה. המטרה היא שהלקוח ובית העסק יצאו בחיוך רחב ושישמחו להמליץ על שירותי החברה ועל היחס האישי שלי לאחר גמר העבודה.

להצעת מחיר וייעוץ השאירו פרטים ונחזור בהקדם

רק רגע..
יש לנו מבצעים והטבות שאולי פספסת!