עיצוב העסק עם עציצים מלאכותיים  

עיצוב בית קפה עם צמחיה נשפכת

אחד הדברים החשובים ביותר לאנשי עסקים שרוצים ליצור חלל משרדי או חנות בעל עיצוב מיוחד הוא הסתכלות על הפרטים הקטנים שהופכים את העסק, בתמונה הגדולה למקום מיוחד במינו.

על מנת להפוך את העסק שלכם למקום שנעים להיכנס אליו, מעצבי משרדים רבים כמו גם בעלי העסקים בוחרים בשנים האחרונות לשלב אלמנטים בטבע כחלק אינטגראלי מחלל הפנים של העסק.

עיצוב זה בא לידי ביטוי על ידי הוספה של עציצים מלאכותיים אשר מדמים צמחייה בנקודות מפתח בחלל החדר ומאפשרים לנכנסים להרגיש אווירה מיוחדת אשר דומה במובנים רבים לאווירה המתקיימת בחללים חיצוניים.

כך גם אם אתם נמצאים בקומה העשרים של בניין מגדלים במרכז תל אביב אתם עדיין יכולים ליצור חלל משרדי שמשלב אלמנטים מן האדמה.

 

מדוע כדאי להשקיע בעיצוב עסק עם עציצים מלאכותיים?

כאשר אתם רוצים לחלק את ההשקעה בעיצוב המשרד שלכם לגורמים ולבחור בנקודות המפתח לטובת העסק שלכם אתם רוצים להשקיע בעיצוב עסק עם עציצים מלאכותיים מכמה סיבות.

במיוחד בשבילכם מסך נוכל את חמשת הסיבות המובילות שבגללה כדאי לכם מאוד לבצע את ההשקעה הזו לטובת העסק שלכם:

  1. עיצוב – ישנם שיטות עיצוביות רבות מאוד שיכולות לסייע לכם להפוך את העסק למקום שהרבה יותר נעים להיכנס אליו. אבל לא משנה אם בחרתם בעיצוב מודרני או בעיצוב קצת יותר תעשייתי השילוב של עציצים מלאכותיים בתוך חדרה משרדים או כאלמנט בכניסה ליד אולם קבלת הפנים יכול לשפר פלאים את המשרד שלכם. התאימו את העציצים המלאכותיים כי אתם בוחרים לעיצוב הכללי של החלל מבחינת צבעים וסגנונות הצמחים על מנת ליצור הרמוניה בין כל שאר הרהיטים והאלמנטים בחלל.
  2. ניקיון – כאשר אתם בוחרים לצרף בתוך המשרד או העסק שלכם צמחים חיים אתם בעצם מתחייבים להשקיע זמן ומשאבים בגידול וטיפוח הצמחים על מנת לשמר אותם. אבל לא תמיד קל לשמור על סדר וניקיון בסביבה של צמחיה חיה, בעיקר כאשר אתם עסוקים בגידול הצמחייה. אתם צריכים להחליף צמחים דשן, ולהשקות את הצמחים לאורך כל תקופת הגידול. כל תהליך הגידול של צמחים חיים יוצר סביבה מלוכלכת מאוד שלא תמיד מתאימה לבעלי עסקים. לכן, שימוש בצמחייה מלאכותית מאפשר לכם לקבל את אותו אפקט של יופי במינימום בלגן בעסק.
  3. מינימום השקעה – במקום להשקיע שעות על גבי שעות בגינון ובטיפוח של הצמחים בעסק שלכם, אתם יכולים לרכוש צמחים מלאכותיים ללובי או למשרד. מלבד העובדה שזו השקעה חד פעמית של כסף, אתם גם לא תצטרכו להשקיע שעות רבות ולהתאמץ על מנת להפוך את ה הגינה שלכם במשרד לחלל ירוק ומלבלב. מדובר אפוא, בהשקעה המינימלית ביותר אשר ניתן להעלות על הדעת בתחום הגינון. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לרכוש את הצמחים.
  4. עציצים קבועים – לאחר שקניתם צמחייה מלאכותית למשרד אתם בעצם לא נדרשים יותר לבצע שום שינויים ברמת העיצוב של הצמחים לאורך תקופה ארוכה ביותר.  צמחייה מלאכותית לא עתידה למות בשלב כלשהו ולכן אתם יכולים למקם את העציצים במקומות מרכזיים במשרד ולהיות בטוחים שהם ישרדו לאורך שנים רבות של שימוש.
  5. מיקומים נוחים – בשל העובדה שמדובר בצמחים שלא דורשים טיפול וטיפוח קבוע, אתם גם לא מוגבלים מבחינת מיקום הצמחים בחלל החדר. כאשר אין חובה לחבר לצמח מערכות השקייה, ולדאוג באופן קבוע לדישון האדמה, אתם יכולים להניח את הצמח גם במרכז החדר או על שולחן מבלי לחשוש עציץ יפגע.

 

צמחים מלאכותיים לעסק

 

כיצד לבחור את העציצים לעסק שלכם?

בבואכם לבחור עציצים לעסק שלכם אתם רוצים להתייחס לכמה נקודות מפתח.

ראשית מומלץ לחשוב על סגנון העציצים שאתם רוצים להניח בחלל החדר. אפשר לבחור עציצים גדולים למרכזי החדרים המרכזיים, או להניח עציצים קטנים על כל שולחן ושולחן במשרד.

שנית, התייחסו לצבעי הפרחים בציצים ושלוו אותם בתמונה הכוללת של החדרים השונים במשרד שלכם.

כך תוכלו ליצור תמונה הומוגנית  ומעניינת למקום העבודה אשר תפיח חיים במשרד בכל יום ביומו.

לבסוף מומלץ לבחור כלי קיבול ואדניות מיוחדות מאוד אשר להשתלב וגם הן רק חלק מהרהיט הכולל ויהפכו להיות הנוף הטבעי במשרד שלכם.

כמו כן, מכיוון שמדובר הרבה הוצאות עסקיות אתם רוצים גם לעמוד באי אילו דרישות תקציב על פיהם אתם עובדים לעיצוב החלל המשרדי או העסקי.

כך ששווה לבדוק האם בתי העסק יכולים לספק לכם הנחות כמות ולהביא אתכם למצב בו שווה לכם לרכוש כמויות עציצים מלאכותיים גדולות יחסית בבת אחת.

ישנה משרדים שמבצעים החלפות אחת לתקופה לעציצים במשרד.

כך למשל הם מתאימים את הפרחים לעונות השנה ויוצרים בחלל משרד אווירה חגיגית ואביבית במיוחד.

אתם יכולים לעשות זאת רק כאשר יש לכם מספיק תקציבים מבחינת העסק או שהעלויות לרכישת העציצים זולות יחסית.

 

תוספת קטנה לעיצוב חלל מושלם

מי מאיתנו לא אוהב להיכנס בבוקר למשרד שמרגיש ממש כמו בית.

הכישרון ליצירת חלל משרדי נעים ומזמין לא דורש מכם, בעלי המשרדים בעסקים יותר מידי ידע מקצועי ועיצוב פנים.

אלא בעיקר רצון אמיתי להפוך את העסק שלכם למכור שהרבה יותר נעים להיכנס אליו.

אז אם אתם רוצים להשקיע קצת בעסק שלכם ולרענן את המדפים בחנות או את חדרי הישיבות המשעממים במשרד, הוספה של עציצים מלאכותיים וצבעוניים בכל רחבי המשרד יכולה להיות נקודת פתיחה מצוינת.

אתם לא צריכים לעמוד בכל בוקר  ולהשקות את הצמחים במקום להשקיע זמן יקר בעבודה, אם אתם בוחרים לרכוש צמחים מלאכותיים שדומים במידה רבה מאוד לצמחים אמיתיים.

זו רכישה שתלווה אתכם לטווח הארוך ותאפשר לכם להפוך את המשרד ברגע אחד למקום הרבה יותר מואר ומהנה לכולם.

להצעת מחיר וייעוץ השאירו פרטים ונחזור בהקדם

רק רגע..
יש לנו מבצעים והטבות שאולי פספסת!