כיצד לעצב את הבית – 5 טיפים

חדר רחצה מעוצב עם צמחיה מלאכותית

הבית הפרטי שלכם המקום החשוב ביותר שאתם נמצאים בו ברוב שעות היממה.

בפעם הראשונה שאתם נכנסים לבית החדש, או המחודש שלכם אתם רוצים להרגיש כאילו השקעתם את כל המשאבים שלכם ביצירת חלל מושלם.

בדיוק מסיבה זו, בתהליך שיפוץ או ההקמה של בית חדש אתם צריכים להשקיע מחשבה רבה, על מנת ליצור עיצוב מושלם.

עיצוב הבית יכול ללוות אתכם למשך שנים רבות רק אם תחשבו בצורה שמשלבת סגנון אישי, נוחות ועלות.

כך או כך, כיום כבר לא חייבים להיעזר רק באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, אלא ניתן גם להסתייע במידע הקיים ברשת האינטרנט ולהפוך את העיצוב לאישי.

לשם כך יצרנו לכם את המדריך המלא לעיצוב הבית הפרטי, בעזרת חמישייה כללי מפתח מרכזיים.

 

סלון מעוצב

 

חמשת הדרכים לעצב את הבית בקלות

כאשר החלטתם לצאת לשיפוץ בבית הפרטי שלכם, ואתם לא ממש מנוסים בתחום העיצוב, כדאי לכם לקחת בחשבון את חמשת כללי המפתח הבאים אשר יכולים לעזור לכם ליצור את חלל הבית המושלם:

  1. שילוב צבעים – שילובי הצבעים בבית הפרטי שלכם הם המפתח ליצירת הרמוניה בתוך כל חלל. אם אתם רוצים ליצור חלל מרכזי גדול יותר ממה שנתון לכם בשטח הדירה, שימוש בצבעים בהירים על מנת לטשטש גבולות ויצירת קיר מרכזי אחד בולט לעין יכולים לעזור לכם בהחלט. לעומת זאת אם יש לכם בבית חלל סלון לא מסודר, שימוש והגדרות צבעים ברורות יכול לעזור לכם לסדר את המבנה של חלל הבית.
  2. הגדרת חללים ברורה – יצירת הפרדה בין הסלון למטבח, בין פינת האוכל לפינת הקפה יכולה בהחלט ליצור תחושה של זרימה בבית. ולכן חלק משמעותי מהתכנון שלכם חייב להתרכז בהגדרת החללים במרכז הבית. לעיתים ניתן להשתמש ברהיטים על מנת להגדיר את חלקי הבית. אך לפעמים אתם יכולים גם להקים קירות גבס או להשתמש בצמחייה מלאכותית על מנת ליצור קיר הפרדה בין הסלון למטבח.
  3. שימוש ברהיטים – הרהיטים בבית הפרטי הם כלי עבודה נהדרים לכל מי שרוצה לבצע שינויים משמעותיים בעיצוב הפנים. החלפה של מערכת הסלון בבית שלכם היא אולי ההחלטה הטובה ביותר שאתם יכולים לעשות על מנת לשדרג את המראה כללי של הבית. החלפת הסלון מאפשרת לכם להכניס גווני צבע נוספים, ליצור תחימה חדשה לבית ואפילו לשדרג אותו לבית מודרני יותר.
  4. שילוב צמחייה מלאכותית מובחרת – כיום שימוש בצמחייה מלאכותית הופך נפוץ יותר ויותר בקרב בעלי בתים פרטיים שרוצים להכניס קצת גוון ירוק למתחם הבית שלהם. בין אם מדובר בהצבת עציצים בכניסה לבית, זרי פרחים מלאכותיים ואפילו הקמה של גינה שלמה.
  5. יצירת חלל מרפסת או חצר – חלל המרפסת הוא שדרוג משמעותי לבית משותף, כמו גם חצר אחורית לבתים פרטים. ולכן בכדי לשפר את מראה הבית אתם לא צריכים לשתול צמחייה ולהשקיע זמן רב בגידול צמחים. ניתן לשתול צמחיה מלאכותית לבית מושלמת כמעט בכל מקום שאתם רוצים על מנת להפוך את הבית לצבעוני הרבה יותר.

 

בית מושלם, דורש השקעה מושלמת 

כדי להפוך את הבית שלכם לא המקום היפה ביותר שאתם יכולים לתאר לעצמכם, אתם צריכים להשקיע מחשבה רבה בתכנון.

יצירת הרמוניה בין כל חלקי הבית יכולה בסופו של יום להשתלם לכם ולגרום לתחושה של חמימות וביתיות.

אם החלום שלכם ליצור בית פרטי מושלם לגידול משפחה וילדים, אז ההשקעה שלכם צריכה להיות לא רק בתשתיות המבנה אלא גם בעיצוב הכללי, ובתחושה שנוצרת בבית, בכל פעם שאתם נכנסים לשם.

להצעת מחיר וייעוץ השאירו פרטים ונחזור בהקדם

רק רגע..
יש לנו מבצעים והטבות שאולי פספסת!