עציצים מלאכותיים לבית

הם מאפשרים לנו לעצב את הבית בצורה מגוונת, מבלי להתאמץ יותר מדי, תוך כדי התאמה שלהם לעיצוב הקיים של הבית – עציצים מלאכותיים הם פריט עיצובי לבית, שיותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש בו. במאמר הבא נסביר מה היתרונות של העציצים הללו ואיזה עציצים מלאכותיים מתאימים לבית.

למה כדאי לכם לקנות עציצים מלאכותיים לבית?

עציץ מלאכותי הוא מוצר שאמור להחליף עציץ טבעי. יש לו יתרונות מסוימים, שהופכים אותו לעדיף בהרבה מאוד מקרים מאשר העציץ הטבעי. העציץ המלאכותי יאפשר לכם להנות מהיתרונות המגוונים שלו.

  • דרך פשוטה לשפר את המראה של הביתבאמצעות עציץ מלאכותי, אפשר לשפר את המראה של הבית בצורה הרבה יותר פשוטה. רכישת עציץ מלאכותי מסוג מסוים, שמדמה את הצמיחה האידיאלית של צמח מסוים, תאפשר לכם להציב אותו בכל חלל ביתי שתרצו, לצורך שיפור העיצוב של הבית.
  • פחות השקעה בטיפוח הבית – אם תיכנסו לבתים שונים, אתם תוכלו להבחין בלא מעט עציצים במקומות שונים – בסלון, במרפסת, אפילו בחדרי שינה. יותר עציצים מצריכים יותר השקעה וטיפוח, מה שלא מתאפשר מבחינת זמנים לכל אחד. עציץ מלאכותי לא מצריך תחזוקה כלל.
  • יכולת לגוון בצורה מהירה – תעשיית העציצים המלאכותיים מציעה לכם הרבה מאוד סוגים של עציצים. כל עציץ מדמה צמח מסוים, כשלכל צמח מראה מסוים ומאפיינים שונים. באמצעות העציץ המלאכותי תוכלו לגוון במהירות בין הסוגים השונים של הצמחים, מכיוון שהחלפה אינה נדרשת.

איך בוחרים עציצים מלאכותיים לבית?

אם היתרונות של העציץ המלאכותי גורמים לכם לרצות לרכוש עציצים כאלו לבית שלכם, כדאי שתיבנו כיצד בוחרים עציץ מלאכותי לבית לפני הרכישה.

  • לפי העיצוב הקיים של הביתלכל בית יש עיצוב קיים. בין אם אתם קונים עציץ לבית שמעוצב בצורה מסוימת, ובין אם אתם קונים עציץ לבית שהולך לעבור שיפוץ, חשוב שתתאימו את העציץ המלאכותי שתבחרו לבית לעיצוב שהעציץ יתחבר אליו.
  • לפי הגודל של החלל הרלוונטיעציצים מלאכותיים יכולים להגיע בגדלים שונים. עציצים מסוימים עשויים להיות קטנים ולהתאים למדפים, בעוד שאחרים יהיו גדולים מספיק כדי למלא חלל, כשהם בגודל דמוי אדם.
  • בהתאם לצבעים הרלוונטיים – כל חלל מעוצב עם השפעה של צבעים מסוימים. לבן הוא הצבע השגרתי ביותר לחלל מעוצב, אך ישנם חללים המעוצבים בצבעים אחרים. וודאו שיש התאמה בין צבע העציץ והצמח המלאכותי שבו לצבעים של החלל.

סוגי עציצים מלאכותיים לבית

כפי שכבר ציינו, ישנם הרבה מאוד סוגים של צמחים. לכן, ישנם הרבה מאוד סוגים של עציצים מלאכותיים, שמדמים במראה שלהם את אותם הצמחים הטבעיים.

  • במבוק מלאכותיצמח הבמבוק מתאפיין בכך שהעלים שלו ירוקים, והם צומחים מקנה דמוי עץ ארוך וגלילי. צמח זה ארוך יחסית, ומתאים לחללים גדולים, כמו סלון בבית פרטי צמוד קרקע.
  • מייפל צבעוני – אם אתם רוצים לגוון את העיצוב שלכם באמצעות צמח צבעוני, עציץ מייפל אדום מלאכותי יכול להתאים לכם. צמח המייפל משתלב עם עיצובים כפריים, והעלים האדומים שלו בולטים.
  • פיקוס לבן – צמח הפיקוס, שצבע העלים שלו הוא לבן, מתאים הרבה יותר לבתים שמעוצבים בסגנון מודרני.

מגוון של עציצים לחללים שונים בבית 

הבית שלנו מורכב מחללים שונים – סלון, מטבח, מרפסת, חדרי שינה וחדר מקלחת. בכל חדר אפשר להציב עציץ מלאכותי. הצבת עציצים מלאכותיים בבית היא משימה קלה יותר מאי פעם, הודות לגיוון הרב של העציצים המלאכותיים, שמגיעים בגדלים שונים, צבעים שונים, ובהתאם לסוגי צמחים שונים. 

להצעת מחיר וייעוץ השאירו פרטים ונחזור בהקדם
רק רגע..
יש לנו מבצעים והטבות שאולי פספסת!