עציצים מלאכותיים למרפסת

בסלון, בלובי של הבניין, בגינה ואפילו גם במרפסת – עציצים הופכים את החלל שהם נמצאים בו להרבה יותר יפה, ולכזה שנותן לנו תחושה של טבע וחופשיות. הרבה מאוד סיבות מובילות יותר ויותר אנשים לבחור דווקא בעציצים מלאכותיים למרפסת, כדי ליצור מרפסת יפה יותר בצורה פשוטה ונוחה.

עציצים במרפסת – למה כדאי עציץ מלאכותי?

עציץ מלאכותי למרפסת הוא הרבה יותר נפוץ ממה שנהוג לחשוב. אם בעבר זה היה ברור שמקשטים מרפסת בעציץ טבעי, כיום סיבות רבות ושונות מובילות יותר אנשים לבחור בעציץ המלאכותי.

  • אין צורך בגידול של הצמח אם אתם רוצים למקם צמח מסוים במרפסת שלכם בתוך עציץ, אתם צריכים להשקיע הרבה זמן ומאמץ על מנת שהוא יגדל. אתם צריכים להשקות אותו, לחשוף אותו לשמש ולתת לו תנאי מזג אוויר נוחים. עציץ מלאכותי מדלג על כל השלבים הללו מאפשר לכם להנות מהמראה הטוב ביותר של הצמח, ישר מההתחלה.
  • תחזוקה לא קיימת – תחזקתם פעם עציץ טבעי? תחזוקה של עציץ טבעי לא שונה מהגידול שלו, כך שיש לתת לו את התנאים האופטימליים למחיה. עציץ מלאכותי לעומת זאת, לא מצריך מכם בכלל זמן ומאמץ.
  • תחלופה מהירה של עציצים – אם תרצו להחליף עציץ טבעי, אתם תרגישו פחות בנוח להחליף צמח אחרי שטיפחתם אותו. לעומת זאת, כאשר יש ברשותכם עציץ מלאכותי, אתם יכולים לבצע את תחלופת העציצים בצורה הרבה יותר פשוטה ומהירה.

 

בחירת עציצים מלאכותיים למרפסת 

אם יש לכם מרפסת בבית, אתם בוודאי שמתם לב שהיא שונה מהמרפסת של השכן, ששונה מהמרפסת של השכן האחר. כל מרפסת שונה וייחודית בפני עצמה, אך הבחירה מתבצעת בהתאם לשני גורמים עיקריים:

  • גודל המרפסת שלכם מרפסות בגדלים שונים, כוללות צמחים שונים. למשל, מרפסת קטנה לא יכולה להכיל עצי דקל בעציץ גדולים, כמו שעציץ של צמח מלאכותי קטן פחות יתאים לבדו למרפסת רחבה.
  • מה עוד נמצא במרפסת שלכם? – שימו לב שבמרפסת יש עוד הרבה דברים. כיסאות, שולחן, פסלים, מנגל, קישוטים ועוד – המרפסת מורכבת מחפצים ואביזרים שונים. התאימו את העציצים המלאכותיים שאתם בוחרים גם למיקום של אותם פריטים, אך גם לעיצוב הקיים של המרפסת שלכם.

 

איזה עציצים מומלצים למרפסת?

מכיוון שיש הרבה מאוד סוגים של עציצים טבעיים, באופן הגיוני יש הרבה מאוד סוגים של עציצים מלאכותיים. התאמת העציצים המלאכותיים למרפסת שלכם תתאפשר לאחר הכרת הסוגים השונים של העציצים המלאכותיים:

  • מייפל ירוק צמח המייפל הוא אחד המוכרים ביותר בעולם, בין היתר בזכות הצורה ייחודית של עלי הצמח. בעוד שמייפל עם עלים אדומים מתאים יותר לחללים סגורים ומעוצבים, מייפל ירוק נחשב לעציץ מלאכותי שמהדר בצורה טובה מרפסות וחללים פתוחים.
  • קני במבוק – קני במבוק מלאכותיים, אליהם מתווספים גם עלים ירוקים פרט לגזע הבמבוק עצמו, הם מרשימים וארוכים. שימו לב שאם המרפסת שלכם קטנה, עציצים מלאכותיים של במבוק יכולים פחות להתאים לה.
  • קוקטייל צמחים ופרחים – אם אתם רוצים להדר ולקשט בצורה מגוונת יותר את המרפסת שלכם, אתם יכולים לבחור בקוקטייל צמחים ופרחים מלאכותי. קוקטייל זה יכלול עלים ופרחים בעיצובים רבים ומגוונים.

 

נוח, יפה ופשוט

כל עציץ מלאכותי למרפסת מאפשר לכם לשלוט בעיצוב שלה בצורה נוחה, כאשר אתם יכולים לעצב בצורה יפה את המרפסת שלכם לפי ההעדפות האישיות שלכם, בלי שתצטרכו להסתבך בגידול או בתחזוקה של הצמח. עציצים מלאכותיים יעניקו מראה יפה למרפסת שלכם, בצורה נוחה ופשוטה מבחינתכם.

להצעת מחיר וייעוץ השאירו פרטים ונחזור בהקדם
רק רגע..
יש לנו מבצעים והטבות שאולי פספסת!