עציצים מלאכותיים לגינה

לבתים פרטיים, גינה היא אחד החלקים המטופחים ביותר. הגינה היא מקום לשתול בו צמחים, להשקות אותם ולדאוג למראה טבעי וירוק. למרות כל אלו, ישנן גינות מטופחות, ירוקות ומושקעות, שבהן הצמחייה היא מלאכותית, והיא מורכבת מעציצים מלאכותיים. עציצים מלאכותיים לגינה הם בעלי יתרונות רבים, וניתן לבחור אותם מתוך מגוון סוגים.

היתרונות של עציצים מלאכותיים לגינה 

אחד הדברים שמתקשרים לנו עם גינה בצורה הטבעית ביותר הוא עציץ עם צמח מסוים בתוכו. כמעט בכל גינה אפשר לראות צמחים ועציצים, אך בחלק רב מהגינות כיום ישנם עציצים וצמחים מלאכותיים, להם כמה יתרונות שונים:

  • תחזוקה מינימליתבניגוד לצמחים טבעיים, אותם יש להשקות, למקם בתנאי מזג אוויר אידיאליים לצמיחה שלהם וכן לתת להם אור שמש, עציץ מלאכותי דורש תחזוקה מינימלית. עציץ מלאכותי לא זקוק לכל התנאים שהעציץ הטבעי זקוק, כך שאין צורך להשקיע בו יותר מדי זמן.
  • השתלבות עם הסביבה הטבעית – עציץ מלאכותי משתלב עם הסביבה הטבעית בצורה אופטימלית, בדיוק כמו עציץ טבעי. רק כשנוגעים בו או מנסים להריח אותו, אפשר להבין שלא מדובר בצמח טבעי. ניתן לשלב עציץ כזה בצורה טובה גם בגינה עם עציצים המכילים צמחים טבעיים.
  • אין צורך לחכות לצמיחה – כל צמח גודל בצורה אחרת. לכל צמח דרושים תנאים שונים על מנת שהוא יצמח בצורה האופטימלית. אם אתם רוצים להכניס צמח מסוים לגינה שלכם, הכנסת עציץ מלאכותי תאפשר לכם להנות במיידי מהעציץ במלוא תפארתו, מבלי שיהיה צורך במתנה לצמחיה.

 

איך בוחרים עציצים מלאכותיים לגינה?

בחירת עציץ מלאכותי לגינה היא לא דבר מורכב במיוחד. גינה מעוצבת גם ככה על מנת להיות מותאמת לנוף של צמחים שונים, אך בכל זאת יש להקפיד על כמה דברים בעת הבחירה.

  • עיצוב צבעוני או ירוק הצבע הטבעי של צמחייה בגינה הוא ירוק, אך בכל זאת ישנם אנשים שמעדיפים לקשט את הגינה שלהם בצמחייה צבעונית. שימו לב כאשר אתם בוחרים עציצים מלאכותיים לגינה שאתם לא יוצרים עיצוב בעל צבעים שאינם מתקשרים אחד לשני.
  • צמחים דומים – צמחים שונים מאופיינים בצורה שונה, אך המרכיבים שלפיהם מודדים את הצמח דומים – הגובה שלו, האורך שלו, הצורה שלו והצבע שלו. אם כבר קיימים אצלכם עציצים בגינה, שימו לב שאתם בוחרים עציצים מלאכותיים שלא שונים יותר מדי ויוצרים מראה מעוות.

 

סוגי עציצים מלאכותיים לגינה

כמה צמחים קיימים בעולם? ככל הנראה, אי אפשר לספור את כמות סוגי הצמחים והזנים שיש. כמעט כל סוג צמח פופולארי לגינה אפשר למצוא בתצורה מלאכותית, בדמות עציץ מלאכותי לגינה.

  • דקל מלאכותיעץ הדקל הוא אחד העצים המשומשים ביותר לצרכים של גינון, נוי ונוף, עץ זה הוא בעל צורה מרשימה וצמרת שנראית טוב בעין. אתם יכולים להציב עציצי דקל מלאכותיים, שיתאימו מבחינת הגודל שלהם גם לגינה בינונית.
  • זיף נוצה – עציץ הזיף נוצה הוא עציץ המתאפיין בצמח ארוך, שצומח לגובה ולא תופס יותר מדי מקום מבחינת רוחב. אם הגינה שלכם מעוצבת בצורה שמתאימה לעציצים כאלו, עציץ זיף נוצה מלאכותי יכול להתאים לכם.
  • יוקה – העלים שעל עץ היוקה, אותו אפשר למצוא גם בצורה של עציץ מלאכותי, נחשבים לבשרניים ומחודדים, מה שיוצר לצמח מראה מרשים שמתאים לגינות.

 

הרכיבו את הגינה שלכם כפי שתרצו 

בין אם אתם רוצים להרכיב את הגינה שלכם מצמח כזה או אחר, בין אם הגינה שלכם קטנה או גדולה ובין אם יש לכם זמן או אין לכם זמן להשקיע בטיפוח שלה – עציצים מלאכותיים לגינה הם בעלי יתרונות רבים ומגוונים, שיכולים להשתלם לכם בעת הרכבת הגינה.

 
להצעת מחיר וייעוץ השאירו פרטים ונחזור בהקדם
רק רגע..
יש לנו מבצעים והטבות שאולי פספסת!